Sveiki!

Šis puslapis ruošiamas.


Sveiki! Šis puslapis yra mano „portfolio,“ kurį sukūriau norėdamas pristatyti kai kurias savo idėjas (ideas) ir darbus (works) bet kam, kas lankosi šiame puslapyje. Jei norite su manim susipažinti, galite užpildyti esminius klausimus, kurie man padėtų Jus pažinti.

Kodėl idėjos?

Jei save lygintume su regimąja visata, mes esame palyginti maži, tačiau kai kurios mūsų idėjos turi potencialą padaryti reikšmingos įtakos mūsų visatai. Pavyzdžiui, gyvybė yra paremta paprasta „informacijos kopijavimo“ idėja (kurią mes sugalvojome tada, kad dar buvome tik RNR), tačiau nepaisant šios idėjos paprastumo, gyvybė šiuo metu evoliucionuoja labai greitai - mes esame ant slenksčio, kai mūsų gyvybė pasklis į kosmosą savo intelektu priešindamasi entropijai ir artėdama prie nemirtingumo atkakliau nei bet kada Žemės istorijoje. Kartais net ir paprastutė idėja gali gerokai mus priartinti prie šios ateities, ir sakydamas „idėja“ turiu minty „išradingą problemos sprendimą.“ Mane ypač domina galvoti ir dirbti su tokiomis idėjomis.


Kaip nusipirkti Bitcoin'ų per #bitcoin-otc

Ne taip jau seniai buvo galimybė nusipirkti bitcoin valiutos naudojantis PayPal, tačiau po to kai pamatęs konkurenciją PayPal nutraukė CoinPal veiklą, kaip alternatyva pradėjo būti naudojamas kitas būdas nusipirkti Bitcoin'ų -- tą daryti interneto pokalbių IRC kanaluose. Šiame trumpame straipsnelyje aprašytas būdas kaip tą padaryti.

Užrašų laikymas su vimwiki

Turinys ruošiamas.

Investicijų valdymas su Python

Turinys ruošiamas.

Užrašų laikymas su vimwiki

Turinys ruošiamas.